A A A

2002


zień Łącznościowca 2002
Pub "Merlin" - 13 października 2002

Lista obecności (alfabetycznie):

* Paweł (Bączek) Bączkowski
* Andrzej (Proktor, Orzeł) Bilecki
* Marek Gwizdała
* Łukasz Kaszyński
* Tomasz (Kowal) Kowalski
* Magdalena Krukowska
* Marcin Kukla
* Marcin (Fanta, Phanta) Malicki + dziewczyna
* Jarosław (Pampers) Melnicki
* Roman Nerlo + żona
* Dorota Stuczyńska (Oleś) + mąż Piotr
* Rafał Świtaj
* Krzysztof Treichel
* Rafał (Wilk) Wilkowski
* Łukasz (Futer, Łycha) Zalewski
* Marek Zasada
* Michał (Żuraw) Żurawski
oraz nauczyciele
* Edward Małachowski
* Jerzy Manikowski
* Magdalena Koralewska
* Jerzy Domański

Pomimo obaw organizatorów o frekwencje i inne nieprzewidziane zjawiska dokonało się! :-) Najważniejsze, że udało się dograć do końca obietnicę złożoną podczas obchodów Jubileuszu 50-lecia Kolejówy - na spotkanie z okazji Dnia Łącznościowca udało się zaprosić naszych wychowawców, nauczycieli. W imieniu wszystkich którzy przybyli na to spotkanie składamy serdeczne podziękowania!
Tradycyjne podziękowania należą się również Bączkowi, który załatwił miejsce w lokalu. Co prawda okazało się, że w pewnym momencie był "nadkomplet", ale nikt nie spodziewał się takiej frekwencji! To miłe, że pojawiło się tak wiele osób związanych z Tele96!
Humory jak zwykle dopisywały wszystkim uczestnikom, a w miarę upływu czasu było coraz lepiej... ;-) [Oj tak!]
Tradycyjnie już spotkanie było wspałanią okazją do wspomnień. Pomogły zdjęcia przyniesione przez Żurawia i Magdę. Rozmowy i wspomnienia z nauczycielami również były ciekawe i fajne. Ważną informacją jest również to, że po raz pierwszy w naszym spotkaniu uczestniczyli Marek Gwizdała, Krzysztof Treichel.
Niestety w spotkaniu z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć: Rafał Retecki, Tomasz Drobiński, Tomasz Kurdelski, Artur Ostrowski, Michał Prószyński, Krzysztof Składanek, Cezary Skonieczny, Paweł Żurawski.
Tradycją juz jest to, że podczas spotkań uzupełniamy naszą "tajną bazę danych" o kolejne informacje. Jeżeli ktoś z klasy ją chce proszę pisać do Wilka lub Żurawia

Kolejne spotkanie Tele'96 przeszło do historii. Do zobaczenia w przyszłym roku... a może wcześniej (brak okazji też jest okazją) uda się opróĄnić jakieś naczynia w większym gronie?

P.S. Wszelkie podobieństwo do osób i sytuacji jest całkowicie zamierzone, a ewentualne nieścisłości wynikają z zawodności ludzkiej pamięci ;-)